Pasowanie na Świetliczaka

Dzień 2 października na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych. Tego dnia wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali „Pasowanie na Świetliczaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które występowały przed wychowawcami świetlicy oraz zaproszoną na tę okazję Panią v-ce Dyrektor. Głównym celem imprezy było uroczyste przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłych dzieci, a także stworzenie w świetlicy atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Dzieci z uśmiechami na twarzy wykonywały powierzone im zadania. Najważniejszym punktem programu było złożenie przyrzeczenia świetliczaka przez najmłodszych oraz pasowania przez Panią v-ce Dyrektor Sabinę Grzybczyńską.

Ten dzień na pewno zaliczy się do tych niezapomnianych, pełnych emocji i miłych wrażeń.

Więcej zdjęć

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.