Konkurs plastyczny – „Dzień Kropki”

W dniach 15 września 2017r. zorganizowany został w świetlicy szkolnej uczniowski konkurs plastyczny pt. „Dzień Kropki”.

Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczęszczających do świetlicy szkolnej z klas I-III.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była kropka i poruszenie jej wyobraźnią.

Pracę należało wykonać w dowolnym formacie, wybraną przez uczniów techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży

do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

W konkursie wzięło udział 10 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością.

Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Laureatami konkursu zostali :

1 miejsce:  Oliwia Zalewska – klasa 3a

2 miejsce:  Ryszard Smektała – klasa 2a

3 miejsce:  Oskar Hoffman – klasa 3a

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.