Enea – Akademia Sportu

W bieżący roku szkolnym nasza szkoła uczestniczyła w kolejnej edycji programu Enea Akademia Sportu. Koordynatorem i realizatorem projektu był klub sportowy Enea Energetyk Poznań. Przez cały rok szkolny w poznańska Arena gościła ponad 1000 siatkarek i siatkarzy ze Szkół Podstawowych Poznania i okolicznych gmin.  Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klas V i VI, którzy grali w kategorii „trójek” (2 zespoły chłopców) i „ czwórek” (2 zespoły chłopców i jeden dziewcząt). Raz w tygodniu przez cały rok szkolny odbywały się w szkole 45 minutowe zajęcia z piłki siatkowej dla uczestników projektu. 23 maja 2018 r. odbył się festyn podsumowujący projekt. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a szkoła statuetkę z podziękowaniem za udział w projekcie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję szlifować swoje siatkarskie umiejętności w kolejnej edycji programu!

Więcej zdjęć

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.