,, KINDER + SPORT Alternatywne lekcje WF”

8 listopad uczniowie klasy 8b i 8c wzięli udział w projekcie ,, KINDER + SPORT  Alternatywne lekcje WF” prowadzonym przez Monikę Pyrek .

Na każdego uczestnika zajęć czekał pakiet startowy zawierający koszulkę, gadżety
Joy of Moving, torbę i wodę!Lekcja poprzedzona była 15minutowym spotkaniem
z Mistrzem Sportu.  Dodatkowo na koniec zajęć każdy aktywny uczestnik otrzymał pamiątkowy Dyplom z autografem Moniki Pyrek!

Podczas lekcji udostępnionych zostało 8 stanowisk interaktywnych. Było to między innymi stanowisko koszykówki  z wykorzystaniem interaktywnego systemu wspomagającego trening rzutowy, piłka nożna z system mierzącym siłę strzału, stanowisko VR z aplikacjami zmagań sportowych w systemie Wirtualnej Rzeczywistości,  test sprawnościowy z wykorzystaniem elektronicznego refleksomierza czy przeciąganie liny
z wykorzystaniem elektronicznego symulatora.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.