Szkolna biblioteka- podsumowanie

Radosne  podsumowanie.
  “Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”
Są to słowa Wisławy Szymborskiej, laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.
  Robimy więc radosne podsumowanie.
W kończącym się roku szkolnym 2021/2022 przybyło nam wiele możliwości najpiękniejszej zabawy, czyli wiele nowych książek podarowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli (akcja Dary dla szkolnej biblioteki). A także zakupionych ze szkolnych środków dzięki życzliwości pani Dyrektor.
Mamy więc kolejne kolorowe półki wypełnione literaturą dla dzieci i młodzieży, książkami popularnonaukowymi, albumami. Powiększyła się też nasza oferta gier edukacyjnych.
  Dziękujemy zatem wszystkim ofiarodawcom!

A co teraz dzieje się w szkolnej bibliotece? Wracają do niej podręczniki. Odpoczną w czasie wakacji, czekając na kolejnych uczniów.
  Naszym Czytelnikom i Przyjaciołom życzymy więc radosnych wakacji i nowych spotkań z ciekawymi książkami.