Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

1. Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.02.09.2020 r.
2. Zimowa przerwa świąteczna. 22.12.2020-01.01.2021
3.Ferie zimowe. 4-15.01.2021
4.Wiosenna przerwa świąteczna. 1-6.04.2021
5.Egzamin ósmoklasisty. 25,26,27.05.2021
6.Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.25.06.2021
7.Ferie letnie.26.06.-31.08.2021
Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

 DNI DODATKOWO WOLNE:

4.06.2021 – piątek po Bożym Ciele

25, 26, 27.05.2021 – egzamin ósmoklasisty

Skip to content