Kadra szkoły

 

DYREKTOR SZKOŁY

Mariola Głuszczak

WICEDYREKTOR

Sabina Grzybczyńska

 

NAUCZYCIELE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

  • Monika Przytarska
  • Żaneta Sicińska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Sylwia Budzyńska
  • Joanna Gołaska
  • Sabina Grzybczyńska
  • Anita Kucharska
  • Monika Kulas
  • Emilia Seredyńska
  • Karolina Piechota

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

  • Mariola Dudzik
  • Elżbieta Janeda
  • Sandra Kowalczyk
  • Liliana Lemańczyk
  • Łukasz Pszczółkowski
  • Magdalena Żukowska

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Magdalena Bartczak
  • Beata Kierzkowska
  • Iwona Kloc
  • Joanna Wojciechowska

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Ewelina Miga

NAUCZYCIELE MATEMATYKI

  • Halina Larus-Palka
  • Urszula Mróz
  • Monika Ogrodowczyk

NAUCZYCIEL PRZYRODY

  • Maria Grzezińska

NAUCZYCIEL BIOLOGII

  • Maria Grzezińska

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

  • Beata Kierzkowska

NAUCZYCIEL FIZYKI

  • Monika Ogrodowczyk

NAUCZYCIEL CHEMII

  • Magdalena Jęchorek

NAUCZYCIELE HISTORII I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

  • Patryk Gawłowski
  • Elżbieta Janeda
  • Łukasz Pszczółkowski

NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • Elżbieta Janeda

NAUCZYCIELE INFORMATYKI

  • Agnieszka Brzozowska-Serwacińska
  • Liliana Lemańczyk
  • Sylwia Rolnicka

NAUCZYCIELE TECHNIKI

  • Elżbieta Janeda
  • Aleksandra Jankowska

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • Aleksandra Jankowska
  • Sylwia Rolnicka
  • Krzysztof Sypuła

NAUCZYCIELE RELIGII

  • Agnieszka Baranowska
  • Justyna Gurgas – Barczyk

NAUCZYCIEL ETYKI

  • Monika Kulas

NAUCZYCIEL MUZYKI

  • Beata Wolińska

NAUCZYCIELE PLASTYKI

  • Agnieszka Brzozowska-Serwacińska
  • Beata Wolińska

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Sandra Kowalczyk

PEDAGOG

  • Monika Andrzejewska

PSYCHOLOG

BIBLIOTEKA

  • Magdalena Żukowska

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  • Paweł Fischer
  • Mariola Głuszczak
  • Maria Horniczan
  • Grażyna Kubacka

DORADCA ZAWODOWY

  • Monika Andrzejewska

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

KIEROWNIK GOSPODARCZY

  • Izabela Woldańska

 

SEKRETARZ SZKOŁY

  • Małgorzata Morawiec

GŁÓWNY KSIĘGOWY

  • Maciej Czwojdrak

SPECJALISTA DS. PŁAC

  • Katarzyna Smolińska

SPECJALISTA DS. KADROWYCH

  • Małgorzata Morawiec

OBSŁUGA

  • Zbigniew Chmiel
  • Anna Golak
  • Anna Frankowska
  • Monika Kłaput
  • Jolanta Krajewska
  • Renata Szymaś