Kadra szkoły

 

DYREKTOR SZKOŁY

Mariola Głuszczak

WICEDYREKTORZY

Sabina Grzybczyńska

Beata Kierzkowska

 

NAUCZYCIELE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

  • Marta Paul
  • Maria Horniczan

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Sylwia Budzyńska
  • Sabina Grzybczyńska
  • Kucharska Beata
  • Monika Kulas
  • Paulina Leszczyńska-Rafalik
  • Anna Nowak
  • Żaneta Sicińska
  • Emilia Seredyńska
  • Maria Walendowska
  • Beata Wolińska
  • Karolina Piechota
  • Barbara Śmiłowska
  • Iwona Śmiłowska-Zydorczyk
  • Joanna Gołaska
  • Mirosława Zwęgrodzka

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

  • Mariola Dudzik
  • Elżbieta Janeda
  • Beata Kucharska
  • Liliana Lemańczyk
  • Magdalena Żukowska

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Magdalena Bartczak
  • Paweł Fischer
  • Beata Kierzkowska
  • Iwona Kloc
  • Joanna Wojciechowska

NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Ewelina Miga

NAUCZYCIELE MATEMATYKI

  • Katarzyna Kędra
  • Barbara Krzyśków
  • Halina Larus-Palka
  • Monika Ogrodowczyk
  • Aleksandra Majchrzak

NAUCZYCIELE PRZYRODY

  • Maria Grzezińska
  • Alicja Kozak

NAUCZYCIEL BIOLOGII

  • Alicja Kozak

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

  • Beata Kierzkowska

NAUCZYCIEL FIZYKI

  • Katarzyna Kędra

NAUCZYCIEL CHEMII

  • Magdalena Jęchorek

NAUCZYCIEL HISTORII I SPOŁECZEŃSTWA

  • Marzena Słomińska

NAUCZYCIELE ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH

  • Agnieszka Brzozowska-Serwacińska
  • Sabina Grzybczyńska
  • Katarzyna Kędra
  • Sylwia Rolnicka
  • Liliana Lemańczyk

NAUCZYCIELE ZAJĘĆ TECHNICZNYCH

  • Elżbieta Janeda
  • Aleksandra Jankowska

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • Aleksandra Jankowska
  • Sylwia Rolnicka
  • Krzysztof Sypuła

 

NAUCZYCIELE RELIGII

  • Agnieszka Baranowska
  • Kamila Gaweł
  • Justyna Gurgas – Barczyk

NAUCZYCIELE ETYKI

  • Monika Kulas  – I etap edukacji (klasy I – III)
  • MonikaGrobelna – II etap edukacji (klasy IV – VII)

NAUCZYCIELE MUZYKI

  • Weronika Siepka
  • Beata Wolińska

NAUCZYCIEL PLASTYKI

  • Agnieszka Brzozowska-Serwacińska

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Mirosława Zwęgrodzka
  • Alicja Kozak

PEDAGOG

  • Monika Grobelna

PSYCHOLOG

  • Magdalena Rzytka

SURDOPEDAGOG, TYFLOPEDAGOG

  • Barbara Kaczmarek-Mikołajczak

BIBLIOTEKA

  • Ewa Koc

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  • Paweł Fischer
  • Mariola Głuszczak
  • Lidia Gucwa
  • Grażyna Kubacka
  • Anita Kucharska

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

KIEROWNIK GOSPODARCZY

  • Regina Banaszak

 

SEKRETARZ SZKOŁY

  • Joanna Kaźmierczak

 

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI BIUROWEJ

  • Romana Jaśkowiak

GŁÓWNA KSIĘGOWA

  • Aleksandra Ziółkowska-Tomkowiak

SPECJALISTA DS. PŁAC

  • Katarzyna Smolińska

SPECJALISTA DS. KADROWYCH

  • Lilianna Małecka

OBSŁUGA

  • Janina Borkowska
  • Zbigniew Chmiel
  • Anna Frankowska
  • Jolanta Krajewska
  • Małgorzata Morawiec
  • Renata Szymaś