Oddział przedszkolny

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA NOWĄ WYKŁADZINĘ W KLASIE

DOKARMIAMY PTAKI

Dzieci z oddziału przedszkolnego podczas kreatywnej i pożytecznej zabawy wykonały z szyszek karmniki dla ptaków. Podczas zimowych spacerów będziemy z przyjemnością obserwować ptaki, które przylecą do naszej stołówki na drzewie.

SERCE ZA ODWAGĘ

Oddział przedszkolny dołączył do ogólnopolskiej akcji przedświątecznej SERCE ZA ODWAGĘ. Dzieci wspólnie wykonały kartkę świąteczną, która zostanie przekazana Weteranom Wojennym. W ten symboliczny sposób podziękowaliśmy żołnierzom Podziemia Niepodległościowego, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę.

Więcej zdjęć

ODLICZAMY DNI DO ŚWIĄT

W piątek 1 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoczęły odliczanie dni do świąt Bożego Narodzenia. Pomaga im w tym kalendarz w kształcie Gwiazdora. Każdego dnia inne dziecko odcina odpowiedni fragment jego brody. Dzięki temu w naszej grupie już panuje świąteczna atmosfera.

DZIEŃ KREDKI

W środę 22 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Kredki. Z tej okazji wszyscy radośnie zaśpiewali piosenkę „Kolorowe kredki” oraz uczestniczyli w zabawach z elementami przeliczania i klasyfikowania kredek. Poprzez rysowanie dzieci  rozwijały swoją wyobraźnię oraz wyrażały emocje.
W tym dniu w oddziale przedszkolnym było wesoło i kolorowo.

Więcej zdjęć

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

6 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego przebrały się w piękne stroje, aby uczcić Dzień Postaci z Bajek. Podczas zajęć rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą, naśladowały sposób poruszania i zachowania się wybranych bohaterów oraz tworzyły własne scenki teatralne. Wesołym zabawom i tańcom nie było końca.