Rok szkolny 2020/2021 klasy I-III

28 września- 10 października
WYZWANIE „CAŁA POLSKA PROGRAMUJE”

Klasy 1-3 podjęły wyzwanie i od 28 września do 9 października
będą aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu
„Cała Polska Programuje”. 
Podczas trwania wydarzenia nauczyciele wraz ze swoimi uczniami realizować będą przygotowane specjalnie na tę okoliczność zadania.

25 września 2020
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do obchodów Europejskiego Dnia Języków. Każda klasa na otrzymanym kartonie tworzyła przedstawicieli wylosowanych wcześniej narodowości. Tematyka związana z Europejskim Dniem Języków pojawiała się w czasie realizacji różnych edukacji. 

15 września 2020
DZIEŃ KROPKI

 Dzień kropki to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Po raz kolejny uczniowie z klas 1-3 przypominali sobie historię Vashti. Vashti to bohaterka książeczki pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Dziewczynka dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. 
W tym dniu dzieci wykonywały min. prace plastyczne, a ich głównym elementem była kropka. Rozmawiały też na temat swoich talentów.