Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Konkurs kulinarny.

Zapraszamy,
wszystkich chętnych uczniów z klas 0 – 3 do udziału w konkursie kulinarnym,
pt.: ,,Witaminowy talerz – gotowanie na ekranie.


Zadaniem dzieci jest nagranie wesołego, krótkiego filmu o gotowaniu/przyrządzaniu ciekawych może dla niektórych nowych/egzotycznych potraw. W filmie mogą brać udział osoby trzecie (np. rodzeństwo, mama, tata, babcia). Należy tylko odsyłając film napisać adnotację, iż wyrażam zgodę na opublikowanie filmu z mają osobą i rodzeństwem lub rodzicem/opiekunem (imiona i nazwiska).
Nagrany film prosimy wysyłać na Librus do nauczycieli organizujących konkurs. Na filmy czekamy do 16.04.2021. Trzy najciekawsze filmy będą opublikowane na stronie szkoły.
Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.Organizatorzy konkursu :
Monika Przytarska, Żaneta Sicińska

Skip to content