Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Wielkanocna akcja dla Domu Pomocy Społecznej

W marcu w naszej szkole pod koordynacją p. Liliany Lemańczyk, wychowawczyni klasy 5A, miała miejsce akcja społeczna – uczniowie klas 4-8 przygotowywali kartki wielkanocne i wiosenne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory w Poznaniu. Ostatecznie przekazaliśmy mieszkańcom aż 162 kartki!

Podziękowania należą się wszystkim klasom na drugim poziomie edukacyjnym, które z ogromnym zaangażowaniem wzięły udział w akcji, a także wychowawcom poszczególnych klas (p. Bartczak, p. Brzozowskiej-Serwacińskiej, p. Janedzie, p. Jankowskiej, p. Kierzowskiej, p. Kloc, p. Kowalczyk, p. Ogrodowczyk, p. Pszczółkowskiemu, p. Rolnickiej, p. Sypule oraz p. Wolińskiej), dzięki którym akcja przebiegła zgodnie z oczekiwaniami.

Jesteście niezawodni!

Skip to content