Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

BIAŁA SOBOTA

Do Rodziców uczniów SP nr 60

Szanowni Państwo,

11 września na terenie osiedla Naramowice – na boisku Szkoły Podstawowej nr 35, z inicjatywy Rady Osiedla Naramowice zorganizowana zostanie tzw. „Biała Sobota”, podczas której przeprowadzone zostaną badania profilaktyczne dla osób dorosłych i dzieci. W ramach wydarzenia uruchomiony zostanie również mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19, z którego będą mogli skorzystać zarówno dorośli jak i dzieci szkolne w wieku powyżej 12 roku życia. Zainteresowane osoby, bez wcześniejszej rejestracji będą mogły zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson& Johnson, natomiast dzieci do wyboru preparatami
Moderna lub Pfizer.

Punkt będzie czynny w sobotę 11 września , od godz.10:00 do 14:00.

Warunkiem zaszczepienia dziecka powyżej 12 roku życia jest zgoda jego Rodzica lub Opiekuna wyrażana poprzez podpis na kwestionariuszu, oraz w miarę możliwości również obecność podczas zabiegu. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż w zespole mobilnego punktu szczepień obecny będzie lekarz, który udzieli zainteresowanym osobom szczegółowych informacji na temat działania szczepionek i dokona kwalifikacji dziecka do szczepienia.

Szczegółowe informacje na temat organizacji szczepień w Poznaniu dostępne są na stronie:

https://www.poznan.pl/szczepienia/

Serdecznie zachęcam do udziału.

Skip to content