Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Wyniki konkursu sportowo – plastycznego

Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu sportowo – plastycznego „ Sport – moja pasja na każdy dzień ”.

            W czerwcu Poznański Szkolny Związek Sportowy ogłosił konkurs sportowo – plastyczny „ Sport – moja pasja na każdy dzień ”, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej na temat zaproponowanej dyscypliny  (lekkoatletyka, biegi przełajowe, piłka nożna, siatkówka plażowa, pływanie, piłka ręczna, koszykówka, piłka siatkowa, tenis stołowy, badminton, szachy, warcaby, futsal, unihokej). Jedenaście najlepiej ocenionych przez jury prac zostało wybranych i umieszczonych w kalendarzu wydanym przez PSZS. 

          17 września odbyło się podsumowanie wyników konkursu i wręczenie nagród dla zwycięzców. Wśród laureatów  znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły!!!     

                                                        
Prace Klaudii Dominiak z klasy 7 c  i Adam Kalińskiego z klasy 6a zostały umieszczone w kalendarzu na obecny rok szkolny 2021/2021.

Gratulujemy sukcesu!!!

Skip to content