Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Debaty oksfordzkie

Szanowni Państwo, 

chcielibyśmy Państwu zakomunikować, że nasza Szkoła dnia 6 grudnia br. wzięła udział w konkursie polsko-angielskich debat oksfordzkich miasta Poznania pod nazwą „Akcja Konwersacja”, której organizatorem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charles de Gaulle’a w Poznaniu. 

Przed rozpoczęciem konkursu i eliminacji, które miały charakter zdalny (platforma Google Classroom), nasza grupa uczniów z klas 8., tj.: Anna Dziamska, Franciszek Dywel, Mateusz Jodłowski, Antoni Podolski oraz Miłosz Wieczorek wzięli także udział w warsztacie doszkalającym umiejętności językowe. 

Po zakończonym kursie przystąpiliśmy do eliminacji z którymi sobie poradziliśmy i zameldowaliśmy się w fazie finałowej. Finały zostaną rozegrane 11 lutego 2022 r. – tego dnia prosimy o trzymanie za nas kciuków. ???? 

Skip to content