Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Chodzimy wspólnie z WOŚP

Miło nam poinformować, że w tym roku jako szkoła wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczestniczymy w akcji Pho3nix gra z WOŚP.

Jej zasady są proste. Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki
w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę Pho3nix Kids.

Każdy uczeń podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 6.02.2022 r. Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w PROFIL użytkownika. Przy zakładaniu konta konieczne jest podanie adresu e-mailowego rodzica. Rodzic musi potwierdzić

Zbieranie kroków odbywa się w terminie 24.01. – 6.02.2022. Trzeba o tym pamiętać.

Pozdrawiamy i do zabawy zachęcamy, w załączeniu instrukcję przesyłamy,

Samorząd Uczniowski i Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego

Instrukcja rejestracji

Najczęściej zadawane pytania

Skip to content