Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Relacja ze zbiórki darów w SP 60

4.03.2022

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać bardzo dużo potrzebnych artykułów spożywczych, kosmetyków, chemii, a także środków opatrunkowych. Zebrane dary zostały posegregowane i spakowane przez przedstawicieli RR, którzy w dniu dzisiejszym zawieźli zebrane artykuły do Centralnego Punktu Zbiórki darów dla Ukrainy (MTP). W ciągu tych kilku dni byliśmy świadkami bezinteresownej pomocy ze strony uczniów, rodziców, nauczycieli oraz społeczności lokalnej.
Serdecznie dziękujemy!

1.03.2022

Zainteresowanie zbiórką jest bardzo duże!
Przybywa artykułów spożywczych oraz kosmetyków i chemii.

Już zebrane dary zostaną w środę spakowane przez rodziców z RR, a w piątek dostarczone
do Centralnego Punktu Zbiórki darów dla Ukrainy (MTP).
Zbiórka darów w naszej szkole potrwa do piątku (4.03).


28.02.2022

Dzisiaj ruszyła zbiórka darów w naszej szkole. Od rana widoczne jest zaangażowanie oraz wsparcie lokalnej i szkolnej społeczności. Dziękujemy za już okazane wielkie serca. Będziemy na bieżąco relacjonować przebieg zbiórki.

Skip to content