Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

EUROWEEK

W dniach 28.03.2022-1.04.2022 pięćdziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w  obozie językowym Euroweek, na który w tym roku pojechaliśmy do miejscowości Różanka w Kotlinie Kłodzkiej.  Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dla dorosłych, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Zajęcia podczas obozu miały formę warsztatów, a prowadzili je wolontariusze z różnych krajów, np. Filipin, Turcji, Azerbejdżanu, Albanii etc. Program obozu był bardzo napięty, praktycznie od rana do wieczora uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnorodnych  zajęciach, podczas których komunikowali się w języku angielskim. Przez cały okres szkolenia uczestnicy mieli okazję aktywnie pracować w  grupach, dzięki czemu zdobywali  wiedzę,  jak odnaleźć swoją rolę w czasie pracy zespołowej. 
Wymiernym sukcesem jest owocnie spędzony czas podczas obozu,  zadowoleni uczestnicy i nabyta praktyczna wiedza w otoczeniu praktycznej nauki języka angielskiego. Już nie możemy się doczekać kolejnego Euroweek’u:)

Skip to content