Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Pożegnanie absolwentów – 23 czerwca 2022 r.

W czwartek, 23 czerwca  o godz. 16.00 odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów. Po ośmiu wspólnie spędzonych latach nadszedł czas pożegnania. Na sali gimnastycznej  zgromadzili się uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne, aby wspólnie obejrzeć uroczystość przygotowaną przez naszych absolwentów i ich wychowawców.

               Były wybuchy śmiechu, jak i chwile wzruszeń i łez, szczególnie widoczne, gdy uczniowie klas ósmych wspólnie z wychowawcami zaśpiewali piosenkę „ Ostatni raz z moją klasą” zespołu Manchester.

Było nam ogromnie miło uczyć tych młodych ludzi i mamy nadzieję, że będą nas miło wspominać.

               Pamiętajcie, że teraz ster jest w Waszych rękach i w dużej mierze to od Was zależy dokąd dopłyniecie.

Powodzenia, trzymamy za Was kciuki !!!

Skip to content