Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Poznański Budżet Obywatelski 2023

Chcielibyśmy poinformować, iż trwa głosowanie Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 na projekt rejonowy Poznań Północ na sportowo, którego głównym założeniem są całkowicie bezpłatne zajęcia sportowe dla każdego- i młodego i starszego, ale też pikniki/festyny, rajdy rowerowe, które mają na celu umożliwienie stworzenia bogatej oferty aktywności sportowych integrujących mieszkańców Umultowa, Moraska-Radojewa oraz Naramowic.

To dzięki Państwa głosom jest szansa za zagwarantowanie dzieciom min. SP 60 w Poznaniu dostępu do atrakcyjnych aktywności fizycznych oraz zajęć ogólnorozwojowych, takich jak np. tenis, squash, badminton, tenis stołowy, zajęcia ogólnorozwojowe oraz szeroką ofertę zajęć dla dorosłych: yoga, pilates, zdrowy kręgosłup, indor cycling i wiele innych zajęć fitness również na świeżym powietrzu.


Zapraszamy do głosowania na projekt rejonowy nr VII.4 Poznań Północ na sportowo:


 Głosowanie trwa do 31.10 br. do godz. 12:00.

Skip to content