Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Poznański Budżet Obywatelski-głosowanie

W imieniu Rady Osiedla Naramowice zachęcamy do głosowania w PBO.

Poznański Budżet Obywatelski na rok 2023

Droga Mieszkanko, Drogi Mieszkańcu Poznania! W tym roku już po raz jedenasty w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego (PBO) wspólnie decydować będziemy o tym, na co zostanie przeznaczona część budżetu miejskiego. Tegoroczna pula do wydania to 25 mln zł. Etap składania projektów odbył się w maju. Teraz nadszedł czas na wybór przez mieszkańców najlepszych pomysłów!

Głosowanie w PBO23 potrwa od 10 do 31 października (do godz. 12:00 w południe). Podczas głosowania możesz oddać maksymalnie dwa głosy na projekty ogólnomiejskie (w tym jeden w ramach Zielonego Budżetu) oraz maksymalnie pięć głosów na projekty rejonowe. Głosować może każdy mieszkaniec Poznania. Pamiętaj, że głosowanie jest jednokrotne.

Ważne! W tegorocznej edycji podczas głosowania należy zweryfikować swój głos za pomocą kodu SMS.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE POSZCZEGÓLNYCH PROJEKTÓW ZNAJDUJĄ SIĘ:

Skip to content