Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Relacja z obchodów 11 Listopada w naszej szkole

W czwartek 10 listopada w naszej szkole zorganizowane zostały obchody Narodowego Święta Niepodległości. By uczcić pamięć tamtych dni, wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w stroju galowym oraz uczestniczyli w akademii szkolnej zorganizowanej przez p. Łukasza Pszczółkowskiego, p. Patryka Gawłowskiego i p. Beatę Wolińską.  W jej trakcie uczestniczyliśmy w akcji „Szkoła do hymnu”. Odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” dokładnie o godz. 11:11. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją, która znajduje się poniżej.

Gazetki szkolne

Jak co roku w naszej szkolnej bibliotece p. Magdalena Żukowska przygotowała dla uczniów kącik literacki poświęcony Józefowi Piłsudskiemu oraz odzyskaniu niepodległości przez Polskę.
Skip to content