Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Dzień Chłopaka w klasie 1b

Klasa 1b z okazji Dnia Chłopaka wybrała się na warsztaty organizowane przez Knock Knock. Większość dzieci pierwszy raz miała w rękach prawdziwe narzędzia, dzięki którym samodzielnie wykonała mini hulajnogę!

Zadanie to nie było łatwe, ponieważ należało samodzielnie odmierzyć listewki, następnie upiłować, skręcić, wywiercić otwory i złożyć elementy według instrukcji, by osiągnąć zamierzony cel.

Świętowanie również przeniosło się do klasy. Chłopacy przeszli bojowy test 😊. Musieli wykazać się wiedzą odpowiadając na pytania, zręcznością wykonując rysunek z zamkniętymi oczami oraz aktorstwem uśmiechając się jedząc kwaśną cytrynę.

Wspólne świętowanie wpłynęło na pozytywną atmosferę w zespole klasowym, co jest niezwykle ważne w budowaniu właściwych relacji między dziećmi, które miesiąc temu rozpoczęły naukę w szkole i tym samym nowy etap swojego życia.

Skip to content