Miło nam poinformować, że uczennice klasy 7b w piękny sposób reprezentują naszą szkolna społeczność poza jej murami. Emilia Ptaszyńska pod czujnym okiem Pani Magdaleny Żukowskiej i Pana Łukasza Pszczółkowskiego brała udział w Międzyszkolnym Konkursie „Zimowe Poezjobranie”, gdzie pięknie zinterpretowała wiersz Magdy Magdaleny Pocgaj „Retrospekcja”.

Natomiast Magdalena Jensz w Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Projekcie „Słowodziej 2022” dotyczącym mitologii słowiańskiej zajęła zaszczytne drugie miejsce. Baśń naszej uczennicy została doceniona za wyrażenie „złe szczęście” oraz „pojemność człowieka na magię”. Sukces Magdaleny jest tym większy, że miejsca pierwszego nie przyznano.

Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w innych konkursach.