AKTYWNE NARAMOWICE

“Drodzy Państwo od przyszłego tygodnia na terenie Szkoły odbywać się będą bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci w ramach programu “Aktywne Naramowice – sport to zdrowie”.

Główną tematyką zajęć będą gry i zabawy ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w poniższe dni i godziny:

– środy 16:00 – 17:00

– czwartki 16:00 – 17:00

Na pierwsze zajęcia prosimy o dostarczenie wypełnionego oświadczenia: http://aktywnenaramowice.pl/wp-content/uploads/2023/02/O%C5%9Bwiadczenie-uczestnika-zaj%C4%99%C4%87-sportowo-rekreacyjnych-turniej%C3%B3w-i-warsztat%C3%B3w.pdf

Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez wiadomość SMS pod numerem: 600635594 lub poprzez wiadomość na profil Facebook – Aktywne Naramowice – sport to zdrowie.”

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt w formie wiadomości e-mail,
z wyrazami szacunku

Adam Wiśniewski

Prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Kultury Fizycznej “Aktywny Poznań”