Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Szkolny konkurs recytatorski

W naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski “Wiersze Emilii Waśniowskiej”. Był to szkolny etap konkursu, który zwycięzcom w kategorii kl. 1-4 i kl. 5-8 gwarantował udział w etapie międzyszkolnym konkursu recytatorskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 34, której wieloletnim dyrektorem była właśnie p. Emilia Waśniowska.

Do konkursu zgłosiła się liczna reprezentacja uczniów z klas 1-8, dlatego konkurs szkolny odbywał się 11.04 dla klas 5-8 oraz 12.04 dla klas 1-4.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały 15 kwietnia.

WYNIKI W KATEGORII KL. 1-4

I miejsce Gabriela Jakubowska (awans do etapu międzyszkolnego)

II miejsce Marta Michalak

III miejsce Małgorzata Lesień

wyróżnienie Alina Stsepaniuk

WYNIKI W KATEGORII KL. 5-8

I miejsce Emilia Ptaszyńska (awans do etapu międzyszkolnego)

II miejsce Klara Kocińska

III miejsce Alicja Ptaszyńska.

W konkursie swoje interpretacje wierszy Emilii Waśniowskiej przedstawili też: Mateusz Baranek, Karolina Kaszubiak, Natalia Tułacz, Maja Gałgańska, Hanna Klimczak, Nela Łątkowska, Gabriela Bałażyk, Julia Jankowiak, Lena Gałgańska.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

oplus_0
Skip to content