Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

czas naprzemiennej edukacji zdalnej i stacjonarnej stanowi dla całej społeczności szkolnej spore wyzwanie. Pamiętajcie, że ze swoimi małymi lub dużymi problemami nie jesteście sami. Zachęcamy do korzystania z naszej pomocy. Spróbujemy razem poszukać rozwiązań zgłaszanych trudności. Zapraszamy do kontaktu. Termin oraz formę spotkania prosimy ustalać za pośrednictwem Librusa:

Kamila Przydróżna– pedagog,

Dawid Bojarski – psycholog.

Możecie także kontaktować się ze specjalistami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4. Konsultacje można umówić za pośrednictwem sekretariatu (tel. 61- 823-44-31).

Innym źródłem szukania pomocy jest link do pomocy telefonicznej- 800 100 100. Można tam uzyskać bezpłatne konsultacje i porady wspierające w sprawie bezpieczeństwa dzieci. Może ktoś z Państwa skorzysta, a może podpowie innej osobie.
Adres strony internetowej bezpłatnej i anonimowej pomocy telefonicznej znajduje się TUTAJ.

Podajemy również numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111. Można też szukać kontaktu za pomocą strony internetowej: https://116111.pl/.


Ponieważ zdalne nauczanie spowodowało, że jeszcze więcej niż dotychczas korzysta się z Internetu, podsyłamy Państwu link na temat tzw. NETYKIETY, czyli zasad korzystania z Internetu. Zachęcamy do poczytania.


Szanowni Rodzice,

Zachęcamy do zapoznawania się z ciekawymi artykułami znajdującymi się w poniższym linku:

https://portal.librus.pl/rodzina


Szanowni Rodzice,

Zapraszamy Państwa na webinary dla rodziców organizowane w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej
w Poznaniu. Ze strony można pobrać Kryzysownik (TUTAJ)– przewodnik po dostępnych formach wsparcia.


Szanowni Rodzice,

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją zachęcamy Państwa do obejrzenia prezentacji multimedialnej na ten temat (prezentacja uruchomi się po kliknięciu przycisku start na obrazku).

Prezentacja multimedialna.

Dzień Bezpiecznego Internetu.

Skip to content