Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

29 września i 1 października 2021 r.

Majsterkowanie z KNOCK KNOCK

Klasy pierwsze z okazji Dnia Chłopaka wybrały się na zajęcia organizowane przez Knock Knock. Większość dzieci pierwszy raz miała w rękach prawdziwe narzędzia, dzięki którym samodzielnie wykonała według instrukcji wyznaczone zadanie. Ponad dwie godziny pierwszaki odmierzały, piłowały, skręcały, wierciły
i składały przygotowane elementy, aby powstała mini hulajnoga!

15 września 2021 r.

DZIEŃ KROPKI

Uczniowie klas 1-3 aktywnie brali udział w realizacji zadań nawiązujących do Dnia Kropki. Przypominali sobie historię Vashti, rozmawiali o swoich talentach. Tworzyli piękne prace plastyczne i korzystali
z aplikacji Quiver-oglądali pokolorowane kropki w 3D, a także wykonywali zadania na tabletach. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć z wykorzystaniem kropkowej ramki i gadżetów. To był bardzo wesoły dzień.

13-17 września 2021 r.

Akcja “Sprzątanie świata”.

Uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do akcji “Sprzątanie świata”. W tym tygodniu nie tylko sprzątaliśmy tereny wokół szkoły, ale też rozmawialiśmy o segregowaniu odpadów i ich szkodliwości dla środowiska.

1.09.2021 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Pasowanie.

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem uczniów klas pierwszych i ich rodziców.
W czasie uroczystości Pani Dyrektor pasowała pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 60.

Uczniowie ze starszych klas spotkali się natomiast ze swoimi wychowawcami w klasach.

Skip to content