Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

,,Eurovision Song Contest 2022 SP 60 Poznań”

30 września 2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki europejskiej ,,Eurovision Song Contest 2022 SP 60 Poznań”. Wokalistki walczyły o nagrodę główną ,,Statuetkę Bogusia” w dwóch kategoriach: klas 1-4 oraz 5-8. W tej pierwszej zwyciężyła Nina Szulc, natomiast w kategorii klas 5-8 statuetkę zdobyła Mirabela Gałuszka. Wszystkie artystki zaimponowały nam zarówno pięknym głosem, jak i wspaniałą znajomością języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok:))

Konkurs zorganizowany w ramach projektu ,,Jesteśmy Europejczykami!  Mobilność kadry nauczycielskiej kluczem do bram Europy”– ,,Mobilność kadry edukacji szkolnej” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
– Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój PO WER

Skip to content