Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

W dniach 25-29.09 w naszej szkole odbyło się sporo wydarzeń w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Rozegraliśmy turnieje międzyklasowe w Dwa ognie, uczestniczyliśmy sporą grupą 22 uczniów w Ogólnopolskim Biegu Chrobrego oraz zorganizowaliśmy Taneczną przerwę, podczas której uczniowie tańczyli w rytm muzyki.

Najważniejszym punktem tego tygodnia było spotkanie z Hanną Kortylą (Poradką) – trenerką II klasy tenisa stołowego, byłą zawodniczka Ekstraklasy w klubie KS Stella Niechan Gniezno, brązową medalistką Mistrzostw Polski Kadetek, wielokrotną medalistką Mistrzostw Wielkopolski w różnych kategoriach wiekowych i reprezentantką Wielkopolski.

Wydarzenia zorganizowali wspólnie nauczyciele wychowania fizycznego:
Aleksandra Jankowska, Sylwia Rolnicka i Szymon Galas.

Skip to content