Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Dnia 05.12.2023 r. przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, z tej okazji nasze Szkolne Koło Caritas wzięło udział w ciekawym wydarzeniu, jakim był Zjazd Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Podczas wyjścia mieliśmy okazje poznać wielu wolontariuszy, którzy zapewnili nam różne gry i zabawy. W międzyczasie była przerwa na ciepły posiłek oraz słodkie przekąski z napojami, które zapewnił organizator tj. Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Największe zainteresowanie wśród uczestników budziła część poświęcona akcji pod hasłem Znajdź Pomysł Na Siebie, która przedstawiona została przez młodych muzyków tworzących w stylu hip-hop. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnym Zjeździe, który był tak dobrym czasem dla nas.

Skip to content