Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Paczka z klasą

Nasza  szkoła wzięła udział w akcji paczka z klasą we współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas przy Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu .
Celem wydarzenia była nauka empatii wobec drugiego człowieka oraz podarowanie paczki, która będzie prezentem dla potrzebujących dzieci.  Kwota którą można było przeznaczyć na prezent wynosiła około 150  zł, warto było dodać też coś od siebie, na przykład kartkę ze świątecznymi życzeniami.
Z naszej szkoły zgłosiły się dwie klasy  5a  oraz 6a. Klasa 5 a przygotowała paczkę dla 11 letniego Kuby, a 6a dla 10 letniej Roksany. Dodatkowo zostały dostarczone indywidualne darowizny od uczniów oraz rodziców, dzięki czemu utworzonych zostało 6 kolejnych paczek.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy.

Skip to content