Szkoła Podstawowa nr 60
im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu

Otwarte Mistrzostwa Poznania Debat Oksfordzkich

W minioną sobotę (23 marca) nasza Szkoła jak co roku wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Poznania Debat Oksfordzkich (IX edycja), gdzie główną nagrodą jest Puchar Prezydenta Poznania. Tego dnia rywalizowaliśmy z 16. innymi zespołami i niezmiernie miło nam poinformować, że przez tegoroczne eliminacje przebrnęliśmy jak burza i meldujemy się w fazie finałowej, która rozgrywana będzie już 20 kwietnia. Mamy nadzieję, że w tym roku zdobędziemy puchar.

Oto lista tez, które były wymagane w trakcie tegorocznych eliminacji:

1. Należy żałować komercjalizacji bajek, animacji i seriali skierowanych do młodszego widza.

2. Zaostrzenia ograniczeń na stosowanie technik operacyjnych przez służby specjalne należy oceniać pozytywnie.

3. Należy mieć nadzieję na zastąpienie tradycyjnych form nauczania przez e-learning.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Skip to content