Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 60 w Tenisie Stołowym- podsumowanie.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 60 w Tenisie Stołowym za nami!

W dniu wczorajszym w naszej szkole rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięło osiemnaścioro uczniów, w tym dziewięć dziewczyn i dziewięciu chłopaków. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach, z podziałem na płeć, grając systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (każdy zagrał więc łącznie aż osiem pojedynków!).

Po ponad dwugodzinnych zmaganiach Mistrzynią Szkoły Podstawowej nr 60 została uczennica klasy 5a – Klara Kocińska, wicemistrzynią – Ewa Wójcik z 8a, na najniższym stopniu podium stanęła Emilia Ptaszyńska z 7b, a tuż za pierwszą trójką uplasowała się Natasza Wieczorek z 4a.

Wśród chłopców tytuł Mistrza Szkoły zdobył Mateusz Pawłowski z klasy 8c, wicemistrzem został Jerzy Żołna z 8a, a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Igor Pawłowski z tej samej klasy. Miejsce tuż za podium zająłrównież uczeń klasy 8aKrystian Straszewski.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodki poczęstunek i drobne upominki, a najlepsza trójka w każdej kategorii ponadto – puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. Turniej zorganizowali wspólnie nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole – Sylwia Rolnicka, Aleksandra Jankowska i Szymon Galas.

Poniżej dokładna klasyfikacja:

Dziewczyny: